LinuxMarket

W jaki sposób godzić ze sobą studia i pracę?

Najczęściej młodzi ludzie szukają zatrudnienia w pubach, dyskotekach i restauracjach. Pracują w kuchni, jako kelnerzy czy barmani. Oczywiście, nie jest tak, że do takiej pracy nie trzeba żadnych umiejętności i predyspozycji. To oczywiste, że bardzo nieśmiała osoba, która obawia się odezwać do innych nie sprawdzi się w roli kelnera, a ktoś kto ma tak zwane ”dziurawe ręce” nie utrzyma się długo na zmywaku. Praca barmana wymaga przyswojenia wielu przepisów na drinki, otwartości i poczucia humoru, a czasem zdolności rozładowania napiętych sytuacji.

sprzątanie2

Źródło: sxc.hu

Co niektórzy zamawiają firmę sprzątającą do własnego mieszkania. Należy wpisać w wyszukiwarkę „firma sprzątająca Katowice” i gotowe. Ale czy oby na pewno tak jest?. Wybór takiej firmy w rzeczywistości nie jest łatwy. Należy uważać na to, ażeby nie sprowadzić do swojego mieszkania nie wiadomo kogo. Musi to być firma, która zręcznie i skrupulatnie posprząta nasz dom lub mieszkanie. Warto, więc zwrócić uwagę na kolejne rzeczy jak np.: zaufanie.

Jeśli praca (zobacz https://poradnikpracownika.pl/-zwrot-kosztow-za-okulary-dla-pracownika) w restauracji albo barze nie jest dla nas odpowiednia innym wyjściem jest sprzątanie obiektów w Warszawie. To praca, którą można wykonywać w różnych godzinach, więc nie będzie przeszkadzała w zajęciach na uczelni. W dodatku jest dość dobrze płatna. Szczególnie, gdy uda nam się znaleźć pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji.

sprzątanie3

Źródło: sxc.hu

Na przykład sprzątanie biur to zadanie które zleca się tylko paru firmom, najszerzej znanym i solidnym. Generalnie sprzątanie biur jest lepiej opłacane, niż podobna praca dla osób prywatnych. Naturalnie i we własnym zakresie możemy znaleźć świetne domy do sprzątania. Bywa, że wystarczy kilka dni by otrzymać całkiem dobre pieniądze.

About: admin