LinuxMarket

jak kupować odpowiedni biustonosz?

Bez kategorii
Wybierając model stanika każda pani winna pamiętać, że trzeba go dopasować do formy piersi i wyłonić stosowną konstrukcję, również dobrze dostosować rozmiar. Źle dostosowany numer może skutkować bólem pleców, a nawet odkształceniem biustu. Ciężar piersi utrzymuje się na obwodzie, toteż niezwykle ważne jest precyzyjne zmierzenie tej partii ciała. Dzięki temu biustonosz będzie tworzył solidne wsparcie dla kręgosłupa.

czerwony biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Bardotka to biustonosz, który cechuje się tym, że górna linia miseczek prowadzi poziomo w poprzek piersi. Ramiączka umieszczone są szerzej aniżeli w innych gatunkach biustonoszy, co razem z kształtem miseczek przynosi w efekcie dekolt w kształcie kwadratu. Miseczki mają zazwyczaj fiszbiny, nieraz są również usztywnione. Poprzez usztywnienie miseczek powiększają biust – bardotka jest świetna.

Ten odnośnik do serwisu okulary przeciwsłoneczne dla dzieci łódź kieruje do niesamowicie atrakcyjnej witryny, która posiada równie interesujące informacje na opisywany wątek.

Oprócz tego mają wcięcia na poduszeczki formujące i unoszące biust. Górna część miseczki jest zaokrąglona i dokładnie przystaje do biustu. Bardotka ma grube, odpinane ramiączka, a w środku wykończona jest silikonową taśmą, która utrzymuje biustonosz po odpięciu ramiączek.

Bardotka wspaniale uwydatnia biust i zaokrągla go, winny go nosić i panie o niedużych piersiach, i o pełnym biuście. Bardotka to biustonosz na duże wyjścia, albowiem zazwyczaj zestawiamy go do sukien wieczorowych, oraz ślubnych. Wiele z tych gatunków ma odkryte ramiona, dlatego pożądany jest stanik bez ramiączek, jaki przyzwoicie podtrzyma piersi i ładnie unosi je od góry. Niektóre wzory bardotki posiadają także nisko wyciętą linię między piersiami, dzięki czemu pasują do sukien wieczorowych o głębokim dekolcie schodzącym się w literę V.

bardotka

Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
Bardotka okaże się najlepsza dla pań posiadających biust w dobrej kondycji i sprężystości tak, by za pomocą płytkich i wyciętych miseczek móc unieść piersi do góry. Bardotka to bardzo wdzięczny rodzaj stanika. Świetnie modeluje biust powodując że wyglądają niezwykle ponętnie. Na duże wyjścia bardotka będzie najlepszym wyborem. Ważne jest, ażeby w doborze należytego biustonosza pomogła profesjonalna brafitterka, która znajdzie odpowiedni wymiar i konstrukcję, także poradzi jak zakładać i nosić biustonosz – zobacz tutaj.

About: admin