LinuxMarket

Radcowie prawni – o wiele taniej, a jednocześnie na takim samym poziomie co adwokat!

Jeszcze parę lat wcześniej rozróżnienie na radców prawnych oraz adwokatów było naprawdę spore – zwykle radcowie prawni uważani byli za tych mniej mądrych, a jednocześnie tańszych. Jeżeli ktoś miał prostą sprawę, wymagającą praktycznie jedynie podpisu prawnika, wtedy kierował swoje kroki akurat do radcy prawnego – jeśli zaś chodziło o naprawdę poważną sprawę, wtedy bez wątpliwości większość ludzi korzystała z usług adwokatów.

Sprawdźmy, jak jest dzisiaj!
Zakres obowiązków

ledowy człowieczek

Autor: GillyBerlin
Źródło: http://www.flickr.com
Parę lat temu zmieniono ustawy o radcach prawnych i adwokatach, przyznając tym pierwszym znacznie szerszy zakres uprawnień niż uprzednio – .

Ten odnośnik do serwisu hamownia 4×4 prowadzi do niesamowicie atrakcyjnej strony, która ma równie interesujące informacje na opisywany wątek.

Jeśli dzisiaj potrzebujesz przykładowo obrońcy w sprawie karnej, właściwie bez żadnego problemu możesz zwrócić się właśnie do radcy prawnego, a on zdecydowanie będzie mógł Ci pomóc. Część z nichradców na pewno będzie miała na razie nieco mniejsze doświadczenie niż adwokaci, jednakże jeżeli wybierzesz mądrze, wówczas na pewno nie będziesz rozczarowany.

Dron

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Mniejsze ceny
Jeżeli chodzi o stawki, które proponuje adwokat oraz rzetelny radca prawny Wrocław z pewnością może poszczycić się naprawdę ogromnymi różnicami – prawdopodobnie w pozostałych większych miastach jest podobnie. Jeśli więc zdecydujesz się na radcę prawnego, wówczas będziesz mógł liczyć na właściwie takie same usługi za o wiele niższą cenę niż w przypadku adwokata.

Zwykle również kolejki do radców prawnych są o wiele mniejsze, jeśli więc zależy Ci na czasie, wówczas radca z pewnością będzie znacznie lepszym wyborem.
Reasumując – nie bój się radców prawnych! Zwykle są nam zaproponować naprawdę dobrej jakości usługi (polecamy pozycjonowanie) za o wiele niższą cenę niż nawet przeciętny adwokat.

About: admin