LinuxMarket

Z jakiej przyczyny dobrze jest inwestować w dobre, ponadczasowe buty?

Sporo osób twierdzi że buty są wizytówką mężczyzny. I mimo, że ciężko przypisać te słowa jednemu autorowi, niewątpliwie zgodzą się z nim reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem stylu mężczyzny.

sklep z butami Clarks

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, polskie firmy na tle zachodnich marek wypadają bardzo blado. Wynikiem tego stanu rzeczy jest fakt, że spora ilość mężczyzn, która chce kupić eleganckie buty, robi to za pośrednictwem sklepów internetowych i nie wynika to z próżności , co z niemożności wyboru w polskich sklepach fasonów spełniających podstawowe kryterium: prosty, zawsze na czasie design.

buty męskie Clarks

Autor: John Lodder
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzime marki, zapewne obawiają się pójść w klasykę, bo klasyka oznacza ponadczasowość, w skrócie: obuwie na wiele sezonów . Innymi słowy jeśli mężczyzna kupi klasyczne buty, to nie wyjdą z mody długi czas. Nikła więc szansa, że za rok wróci po nową parę, gdyż poprzednie są już passé .

Zachodnie firmy nic sobie nie robią z tego tego „problemu”. Jedną z nich jest firma Clarks, która od początku swego istnienia stawia na jakość i najnowsze technologie. Buty męskie Clarks wyróżniają się nieprzemijającą elegancją i klasyką. Największym powodzeniem cieszą się mokasyny – to buty, które polubił świat. Lekkie, komfortowe, pasujące do większości stylizacji i zawsze modne, takie właśnie są mokasyny Clarks. Niby formalne, a jednak nie tak jak klasyczne modele. Niby sportowe, ale nie tak jak tenisówki.

W zależności od fasonu, koloru i materiału potrafią być mniej lub bardziej eleganckie. Dobra alternatywa dla osób ceniących klasykę i nieformalny luz. Można je założyć do sportowego garnituru (np. bawełnianego), zestawów koordynowanych ze spodniami chino, do dżinsów, a także szortów .

Firma istnieje już od 1825 roku, co jest jednoznaczne z tym, że wiele lat doświadczeń skutkuje wiedzą na temat tych kultowych butów. Obmyślając stylizację miejmy na uwadze, że buty powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Dobrze, gdy współgrają i stylistycznie i kolorystycznie z butami, które mamy zamiar założyć.

About: admin