LinuxMarket

O jakich radach powinniśmy wiedzieć, kiedy dobieramy garnitur? Przede wszystkim o odpowiednio dobranych butach

Choć istnieją mężczyźni, którzy noszą garnitury często także poza pracą, stanowią oni jednak małą grupę. Trzeba to powiedzieć: duża liczba facetów wyjściowych ubrań unika jak może, stąd też wynika ich brak wiedzy: jak powinni właściwie dobierać dodatki do tego typu stroju. O czym powinni w związku z tym pamiętać mężczyźni zakładający garnitury tylko od święta?

Garnitur

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni kochający głównie luźny i sportowy styl, w garnitury – oceń ubieraja się z niechęcią. O ile sam kupienie garniturów, krawatów i koszul nie nastręcza im większych problemów, to sytuacja komplikuje się wraz z wyborem butów. To właśnie ono najczęściej zdradza tych panów, którzy tego typu stroje zakładają tylko od czasu do czasu.

O czym musisz pamiętać w trakcie zakupu butów do garnituru? Wbrew powszechnym opiniom fason nie jest tu aż tak istotny. Modne buty męskie z opływowym albo kwadratowym czubkiem mogą się prezentować równie dobrze, jak te spiczaste. Wsuwane albo ze sznurówkami – tutaj również mężczyźni mogą dopasować wybór przede wszystkim do własnych preferencji. Najistotniejszą oraz najtrudniejszą kwestią w modzie męskiej okazuje się niestety kolor. To właśnie w tej dziedzinie mężczyźni popełniają najwięcej błędów. Więcej na temat: buty męskie w szczecinie.

Czarny garnitur i czarne buty – oto najbardziej bezpieczne rozwiązanie. Jeżeli jednak wolisz kolorystyczną różnorodność, możesz nie zaliczać stylistycznych błędów trzymając się kilku prostych reguł. Do modnych garniturów w wielu różnorakich kolorach szarości świetnie nadają się buty czarne albo też brązowe. Bardziej odważni mężczyźni bez problemu mogą do nich założyć buty w bardziej wyrazistych kolorach, jak bordo czy czerwony. Obuwie będące w tej kolorystyce doskonale sprawdza się również w duecie z granatowym ubiorem. Tu nowe propozycje: buty męskie w warszawie.

Obuwie dla mężczyzn

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba jednak wiedzieć, że zarówno bordowe, jak i czerwone buty kojarzą się z luźnym stylem bycia, dlatego podczas
bardziej oficjalnych okazji dobrze byłoby z nich zrezygnować. Poważnym błędem jest jak się okazuje także założenie czarnych butów do garnituru brązowego. Ten odcień, pozornie pasujący do wszystkiego, w istocie wygląda dobrze jedynie z obuwiem brązowym lub bordowym.

About: admin