LinuxMarket

Bądź modna tego lata

Choć zima jeszcze straszy nas niskimi temperaturami, to należy pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o uzupełnieniu rzeczy. Nadchodzący okres to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie wybrać się na poszukiwania. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Różnorodność jest tak ogromna, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach naszych miast?

Moda w roku 2014

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy na wiosnę i lato to przewiewne tkaniny, a także prawdziwy urodzaj barw. Czas schować ciemne i grube marynarki i zrobić wolną powierzchnię na roślinne wzory. Jeśli jesteś fanką lat 60-tych, to jest element, o którym nie powinnaś zapomnieć. Tego rodzaju tkaniny będą widniały na bluzkach i sukienkach. Do popularnych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za trendy, w szafie nie może zabraknąć jasnych spodni, które od kilku lat cieszą się stałym wzięciem zwłaszcza, jako element wytwornych garniturów. Innymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik niejednego sezonu. Istnieje opinia, że para dobrych dżinsów musi wisieć w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – właściwe dopełnienie dżinsów. Zwłaszcza te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej zobowiązujące spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Ważną częścią letniej mody i tak pozostają sukienki letnie. Nie ważne czy bez ramiączek, mini, czy też bez pleców, podkreślające biust, zawsze cieszą się sporym uznaniem, w trakcie letnich miesięcy. I tutaj również rządzą rośliny w zeszłym roku.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki zawsze i o każdym czasie. Tego roku hitem staną się, obok kwiatowych printów, krzykliwe kolory. Równie dużym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie np.: ptaki.

Różne teksty zazwyczaj zmieniają się dość często – solidna treść (http://crossjeans.pl/on/jeans/slim) za każdym razem się przyda. Pragnąć się z nią zaznajomić, wejdź w wskazany link – tam całość dla Ciebie zreferowaliśmy.

Z modnych w tym sezonie gadżetów każda kobieta powinna zapatrzeć się w ciężkie klipsy. Do tego stale trendy torba w szalonym stylu, która przemieni wygląd większości z nas.

Moda z zeszłego roku nie przeminęła do końca. Nadchodzący okres to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego ciekawym doświadczeniem będzie komponowanie ze sobą tego, co nowe z tym, co już sprawdzone.

About: admin