LinuxMarket

Przewertuj garderobę i pozbądź się rzeczy w których rzadko chodzisz – zobacz

Każdy z nas ma pewne wyczucie estetyki, które pomaga w dokonywaniu na co dzień decyzji dotyczących tego, w co mamy się ubrać. Jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest strój w naszym życiu, to z całą pewnością wiemy także, że niezależnie od sytuacji jak najbardziej warto prezentować się nienagannie. Nie chodzi w tym przypadku wyłącznie o duże imprezy, ale o codzienność, która obfituje w najróżniejsze sytuacje, w jakich to prezentujemy się w taki a nie inny sposób.

nowe jeansy

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się, że większość z nas nie najlepiej radzi sobie nawet podczas tak zdawałoby się typowych czynności, jak robienie zakupów. Nierzadko nie wiemy, czy buty sportowe puma przydadzą nam się kiedyś, a dresy męskie Warszawa faktycznie założymy wiele razy. Aby zapobiec stresującym sytuacjom, należy co jakiś czas, np. co kilka miesięcy, przejrzeć zawartość swej garderoby i krytycznym okiem, po kolei przejrzeć rzeczy które trzymamy w szafie – buty sportowe puma. Z pewnością okaże się, że w wielu ubraniach nie chodziliśmy nawet ponad rok, w związku z tym niektóre nie są już w modzie, inne zaś wyraźnie wskazują na to, że są wysłużone i należy je wymienić. Jeśli zajdzie tego typu sytuacja, warto powziąć konkretne działania.

Po pierwsze, pozbądźmy się wszystkiego, co nam nie służy. Brzmi prosto, jednak nie każdy będzie chciał to zrobić, błędnie sądząc, że wiele rzeczy jeszcze kiedyś będzie przydatna. Prawda jest jednakże taka, że zapewne połowa naszej szafy niekoniecznie będzie już potrzeba. Rzeczy, z których zrezygnujemy można oddać do specjalnych pojemników, a tymi (oczywiście w należytym stanie) podzielić się z biednymi ludźmi, znajomymi czy sąsiadami, którzy lubią wymieniać się rzeczami.

Jeśli w naszej garderobie zawita powiew świeżości, to na pewno od razu zauważymy, że więcej w niej istnieje miejsca na nowe, lepsze stroje.

Czy w kontekście omawianego w tym tekście problemu otrzymujesz wyczerpujące odpowiedzi? Jeżeli nie, to inne materiały zobacz w serwisie, który znajduje się tutaj.

Na samym początku zakupów pamiętajmy o tym, aby stawiać na ubrania klasyczne, które łatwo można komponować z innymi elementami. Ważny jest również właściwy strój dla dzieci. Jeansy dla dzieci to podstawa, o jaką zadbać powinni wszyscy rodzice. To samo dotyczy takich elementów, jak buty, sukienki rozmiar 36 i mniejszy czy też jesienne kurteczki na zamek – najlepsza okazja.

About: admin