LinuxMarket

Modni panowie

Nie tylko panie kochają stroić się na każdą okazję. Kolekcje odzieży mężczyzn często są okazalej wyposażone niż pań. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera a także w siłowni koronują perfekcyjnie dobrane do swojego stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i dobrze działają domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest także prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam prezentowane są kordonki dość ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska jest tematem fascynującym i ciekawym.

To zaskakujące, lecz realne. Nowe trendy niewątpliwie przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia, np. kurtki męskie .

Okres letni jest charakterystycznym momentem, kiedy to jest potrzeba ubierania się w sposób jak najbardziej lekki. Panie wówczas wybierają sukienki i spódnice. Mężczyźni natomiast wybierają szorty. Często jednak panowie nie dają się namówić do zainwestowania w sandały i w lecie chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: źródło). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla skóry i bywa przyczyną odparzeń przy upałach. Natomiast męski ubiór elegancki nie zawsze zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty i szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odbiegały od oczywistych kształtów oraz standardowych proporcji.

About: admin