LinuxMarket

Jak najlepiej ubierać się w lecie?

Wszyscy nie możemy się doczekać upalnych dni, gdy nareszcie możemy pokazać odrobinę ciałka. Latem nasza garderoba staje się dużo lżejsza i bardzo nam to pasuje. Też mężczyźni z utęsknieniem czekają na letnią porę, gdy kobiety pokazują swoje kształty. A czy znajdzie się bardziej odpowiedni strój dla kobiet niż sukienka?

Chociaż jest to dla nas jasne jak słońce, to jednak wiele jest kobiet, które obawiają się tej części garderoby. Zupełnie niepotrzebnie! Jeżeli tylko wybierzemy odpowiedni model do własnej figury, możemy wyeksponować nasze atuty, a zakryć niedostatki. Warto zatem udać się do dobrego butiku, gdzie zajmą się nami profesjonalne asystentki sprzedaży, które pomogą nam znaleźć właściwą sukienkę. Dla dowolnego typu sylwetki można dobrać odpowiedni krój. Trzeba tylko znać kilka prostych zasad. Z pewnością każda pracownica sklepu odzieżowego zna je doskonale. Obecnie znajdziemy w sklepach olbrzymi wybór różnych sukienek. Teraz, przez wzgląd na pogodę, największym powodzeniem cieszą się sukienki letnie.

Sukienka

Autor: Timothy Marsee
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno sporo czasu należy poświęcić, wybierając sukienki wieczorowe w ofercie Ponieważ kupujemy je na specjalne okazje, muszą leżeć na nas świetnie. Dlatego nie powinniśmy spieszyć się z ich wyborem. Lepiej o jeden raz za dużo poprzymierzać, niż potem płakać. A przecież orientujemy się dobrze, że tego typu kreacje nie są tanie.

Mnóstwo kobiet, które mają nadwagę, nie lubi zakładać sukienek. Świetnym wyjściem dla nich, zwłaszcza w czasie lata, są zwiewne tuniki. W połączeniu z przylegającymi dżinsami tworzą niezwykle szykowny zestaw. W zależności od akcesoriów może to być strój codzienny albo też wieczorowy. Do łask wracają również koszule damskie. Najmodniejsze są teraz modele w kratę lub biżuteria srebrna hurtownia w męskim stylu. W zestawie z krótkimi szortami są świetnym ubiorem na letnie dni. Warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego zrobiona jest taka koszula. Najkorzystniej, aby był naturalny i przepuszczał powietrze. Podczas wielkich upałów doskonale sprawdza się len i bawełna, jak również naturalny jedwab.

About: admin