LinuxMarket

Wzory na sukienkach – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić albo nie, niemniej jednak trzeba przyznać, że prezentują się wspaniale.

Zwykła, banalna sukienka (odzież XXL – sklep intenrnetowy https://bylola.pl/) zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi. Tego typu sukienki świetnie nadają się dla pań, które chcą zamaskować felery figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami wabią wzrok, niemniej jednak tylko do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości figury.

Jeżeli niniejszy wpis jest dla Ciebie emocjonujący, to zobacz stronę, która także publikuje pokrewne materiały. One niewątpliwie również Cię zaintrygują.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Gdy sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tu nic zamaskować. Gładki, jednorodny materiał będzie bezwzględny dla nas. Kompletnie co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zamaskowanie pewnych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Spójrzmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że ciężko oderwać oczy od tego rodzaju sukienek, czyż nie?
Ubierając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki mają zostać dodatkami. Nie zakładajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech bolerko czy sweter też będą w spokojnych, jednorodnych kolorach.

About: admin